BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

piktosios smagenys

velnias, pripratau labai dažnai tikrintis kas vyksta čia, kai viskas iki šiol plaukė taip retai. greitai įninku į tai, kas pradeda vykti kasdien. tada manai, kad taip turėtų būti ir toliau, ypač kai tai vyksta kažkaip taip.

***

šiaip kartais, atrodo, tuoj ką nors, bet kai giliau pamąstau, tai smegenys pradeda neigimo signalus siųst. ir dabar pradeda jau taip elgtis. spardo, žnaibo ir t.t. pikta prigimtis.

***

šiaip pradėjau manyti, kad per daug sutrinku kai pajaučiu kažkieno dėmesį. tikriausiai nesuprantu visai, ką reiškia pvz. įdėmus žvilgsnis iš realiai - ne, tik iš matymo žinomo priešingalyčio, kurį norėtųsi sugauti ir pasilaikyt, tačiau kažkodėl mano akys nuslysta pirma ir nežinau ką galvoti. esu gera ir nepradėčiau kibti ten, kur jau viskas poroje. na šiais klausimais gal neblogai būtų pasikonsultuoti su kuo nors iš vyr. ekspertų nors kaip ir visur, skirtingi tipai tikriausiai kitaip elgiasi.

bet čia tik maži žiburėliai, užgestantys laike. atrodo - ooo, bet baigiasi nė nesulaukus iki_kulminacijos. taip gal tau ir reikia.

***

tiesa, šiandien kursiokė sakė googlinosi ten kažkaip kažką, kad ir mane rado ir taip, kaip mes nesitikėjom. visai nenoriu kad taip būtų.
asmeninė info viešai - nieko gero. we can't control the medium. net
kažkokį darbo cv šimtametį. puoliau ieškoti ir iškrapštyti tokį nepamenamą man daiktą kibererdvėje.

ai dar primato vardą gavau. trūle darėm balaganą,
apsiverkiau gal keturis kartus iš juoko (man tai lengvai pavyksta), taip pat beklausydama kursiokų
pranešimų. “gotas su tuo ant veido juodu, kur nori užsidėt
- nesupratau tiksliai apie ką čia buvo, bet įsižvengiau, o kai šalia
viena negalėjo sustot, tai man be šansų. šiek tiek gal būtų gėda prieš
dėstytoją.

***

na va seniai berašiau ne kai noriu išsiliet ir jaučiuosi sušiktai. dabar tik šiaip save traukiu per dantį.
tik gerklę skauda. bet ryt, matyt, teks šiltais skysčiais daryt ekspediciją gerklės latakais: bus arba ok, arba liksiu be balso kaip senais šulės laikais. tik nežinau kur čia patraukt toliau naktinėt ar kaip. šeštadienį visgi nebelaukia išvyka į naktinį neatrastą kns. fabrikas, performansai, muzika. klaustukams iškilus vis dažniau linkstu juos nugriauti taip, kad nebekiltų - ne. deja.

ir šiaip kvaila diena, kai pagalvoji, ryt. kiškuti, kaip niekad per metus, ir taip vat taip.

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. Taip… Tavo smegenys ne tik piktos… :)

  2. blemba. pirmakart tiek daug nesupratau tavo irase ;) gal cia kaip nors kalti visi tie pries-kalediniai dalykai, nezinau ;)

Rašyti komentarą