BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Society gates

Tikriausiai laukimas. Nors atrodo, kad egzistencija. Nulemta vien to, kad gyveni. Manai, kad nieko negali pakeisti, bet gal tas manymas būtent tai ir nulemia. Vieni gyvena apsupti veiklos, kitimo, judesio. O tokiems kaip aš lieka gyvenimas pasmerktas nepajudinamai būčiai. Tokios mintys, tikriausiai kilo dėl pesimistinių rugsėjo pradžios kūrinių. Ir dėl supratimo, kad aplink nebėra taip kaip anksčiau. O pats esi toks pat. Beveik. Todėl tu lieki savo senoje purvo baloje, į kurią vaikystės draugai jau nebeužsuka. O tu vis dar norėtum, kad būtų kaip anksčiau. Arba, kad tave iš jos ištrauktų tvirta gerai pažįstama ranka. Deja, suvoki, kad jau laikas pačiam imti viską į savo rankas. Bet tas viskas tau dar sunkiai suvokiamas.

Liūdesys visada ateina po pozityvo. Kitaip ir nebūna.
Kas pasikeitė per vasarą (vis dar apie ją, taip)? Kiek daugiau regio ir dubo, kalbant apie muziką. Pliusas nuotaikai. Knygų perskaityta nemažai: tiek tokių, kurias skaitant maža ką tarpais tesupranti, bet kartu atrodytų kažkur iškeliauji (transas?); tiek tokių, kurios skatina suprasti kad, dievaži, turi šiame savo gyvenime būti žmogiškas, mylėti žmones, ir jausti gėrį kasdieniuose smulkiuose dalykuose. Būta ir tokių knygų, kurios glostė piktesniąją mano pusę, kėlė norą spjauti į visą taisyklėmis aplipdytą gyvenimą, visus materialių niekučių siekiančius žmones, pasiekti aukščiausią destrukcijos lygį, žodžiu leisti lysti lauk visiems viduje apsigyvenusiems ar karts nuo karto užsukantiems velniams. Leisti jiems komunikuoti išoriniame pasaulyje, cha! Būta ir tokių knygų, kurios skatino atidžiau pažvelgti į tai, kiek humoro yra kasdieniame pasaulyje, taip, humoro kylančio iš žmonių bukumo, nežinojimo, baimės ar šiaip nepiktybinio nevalyvumo. O taip, visi turim tokių savybių, tik skirtingai jas parodome. Išvada: kad išliktum šiose žmonių lenktynėse turi būti nuoširdus, bent jau sau, įžvelgti daugiau komiškumo kasdienėse situacijose, ir kartu leisti sau tapti lengvu ciniku, kad aplinka nesutryptų.

Tai sekmadienio vakaro pamąstymai laukiant kas bus toliau. Kartais atrodo, kad tuoj kažkas nutiks, netikėto, kitokio. Net kiek užgniaužia kvapą. Gal kada nors ir nutiks, ką gali žinot. Kaip draugė sakė, kad tikriausiai dar neatradau savo pašaukimo. O taip kada nors juk turėtų būti.

Pozityvių dienų muzika: Dub FX kūriniai.
Taip, tai muzikinė meilė po šių metų „Tundros”. Atviroje erdvėje skamba nuostabiai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

  1. suspense:

    “fly with me” labai graži :) Tundroj neapsilankiau, bet tuo metu pas močiutę buvau (ji gyvena keli km. nuo ten), kuri piktinosi, kad nuo pat ryto kažkas bumbsi :D

  2. vietinio kaimo gyventojai piktinosi dar ir dėl to, kad tai narkomanų tūsas, nes buvo sulaukta pasiūlymų pirkti haliucinogeno ;)

  3. kodel gi ne:)

    [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyti komentarą