BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Under the Batons

Jei paklaustumėt, kas naujesnio gyvenime, greičiausiai atsakyčiau, jog nieko ypatingo - kaip visada.
Na, geriau pagalvojus, pradėčiau pasakoti paprastus nutikimus. Prisiminčiau penktadienio vakarą, liūdną ir piktą prostitutę, atsisakiusią išeiti iš baro. Savo nepasitenkinimą ji pabandė demonstruoti įsikibdama man į plaukus. Smagu, kad greit paleido. Toliau ją iš baro vijo trys vyrai.
Kas dar? Šiandien vieno renginio titruose per TV mačiau savo vardą ir pavardę. Nesitikėjau, kad paminės. Ir visai atsitiktinai pataikiau ant tos vietos, nes renginio nežiūrėjau. Šiaip didžiuočiausi, bet veikla visame tame yra kažkokia ne itin normali ir taktiška.
Gavau elektroninį laišką rusų kalba. Susirūpinę žmonės rašo apie interneto cenzūrą Rusijoje. Google vertėjas padėjo suprasti. Tikėkimės ir gerai atrašyti. Smagu kiek susireikšminti ir akimirkai pasijusti žmogaus teisių gynėju. Nors ir akademiniu.

Šiandien oro balionai skrenda į kairę (praeitom dienom į dešinę), jų yra šeši (paprastai dešimt), mano horizonte (virš daugiabučių) pasimatė 20:39h (paprastai 20:01), iš akiračio dingo per 4 min (paprastai dinginėja ilgai) — laimė ir kančia (mokslai) balkone.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą