BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

vasaros atakos

ši vasara labai labai neteisinga. linkiu, kad su jos pabaiga baigtųsi negandos.

atostogos prasidėjo ir mano senelio mirtimi. nebuvom labai artimi, bet vistiek. kito juk nesu turėjusi. pačios laidotuvės buvo morališkai labai sunkios. negalvojau, kad galiu taip verkti. gal gasdino tai, kad seniai nebuvau jokiose laidotuvėse, ar suvokimas, kad visiems seneliams(-ėms) ateina laikas mirti.

tada mirė tėvo pusbrolis. visiems žiauriai netikėtai, nes žmogus nesilankė niekada pas gydytojus, nesiskundė. mano močiutė jį dievino. liko nervinga be galo. liūdesys sklandė namuose (kartu gyvenam).

tą pačią močiutę ištiko insultas. pirmą dieną pamačius ją ligoninėj žiauriai išsigandau, galvojau nieko gero jau nebebus. kiek pasitaisė, grįžo namo, tapo niurgzli ir daug kalbėjo apie gyvenimo pabaigą.

išvažiavau vienai nakčiai į kaimą. per ją nudvėsė šuo. taip ir nemačiau jo paskutinį kartą. kentėdamas, vemdamas. rastas liūdnai įrėmęs galvą į aptvarą. močiutė buvo kiek patenkinta, nes jo nemėgo.

lyg iš giedro dangaus perkūnas, sesei atostogaujant sužinoma, kad ją atleido iš darbo. nieko anksčiau apie tai nebuvo kalbama.

namuose dar kiti dūmai kyla, nors ir be jų sakyčiau visko sočiai. norėjosi jau į vilnių.

grįžau neseniai. lėtai bandau susitvarkyti atsivežtą mantą. mama paskambina ir praneša, kad močiutę vėl paguldė į ligoninę. sakė blogai.  galvoju, kad blogai, bet nevisiškai, negi gali tiek ir taip būti? tada mama pasako, kad gal vėl teks grįžti namo. netikiu.

vasaros liūdnumų takelis: moby-wait for me.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Rašyti komentarą